понеділок, 27 лютого 2017 р.
неділя, 19 лютого 2017 р.
Конспект уроку з основи здоров'я на тему "Режим дня" 1 клас
Тема.
Режим дня.
Мета:
ознайомити учнів з поняттям «режим дня», довести необхідність його дотримання;
розвивати санiтарно-гiгiєнiчнi навички:
вмиватися, загартовуватися, дотримуватися чистоти тiла;
виховувати бережливе ставлення до власного здоров’я.
Обладнання: сюжетні
малюнки, що відображають основні моментирежиму дня; мило, зубна щітка, рушник,
відеофільму
«Комплекс вправ ранкової гімнастики, плакат правил.
Хід заняття
І.
Організація класу до роботи.
- Спiває дзвiнко й весело,
Дзвенить на все село
Наш металевий коник.
Ви взнали, що це? (дзвоник)
— Куди кличе вас дзвоник? Кому i що вiн сповiщає? (кличе нас на урок)
Дзвенить на все село
Наш металевий коник.
Ви взнали, що це? (дзвоник)
— Куди кличе вас дзвоник? Кому i що вiн сповiщає? (кличе нас на урок)
- сьогодні ми з вами поговоримо
про режим дня, який ви повинні дотримуватись.
ІІ. Основна частина.
1.
Розповiдь учителя
— 1 вересня ви одразу подорослiшали на один рiк. Вам подобається ваша
школа, вчителi, уроки?
Конспект першого уроку для 1 класу
Тема. Школа двері відчиняє
Мета: створити святковий мікроклімат в
класі для знайомства дітей, дати учням перше поняття про школу, формувати
поняття учнів про Батьківщину як спільний дім українського народу; розвивати
інтерес до навчання; виховувати повагу до школи та її мешканців, любов до людей
та України.
Обладнання: карта України, стенд «Символи
України», зображення сонечка, тематичні малюнки
Хід заняття
І. Організація класу до роботи.
-
Сьогодні свято радістю багате,
Сьогодні
ви, шановні мами й тати.
Діток
своїх веселих та завзятих
До
школи нашої всі дружно привели.
Тож,
як ведеться, хочу всіх вас привітати,
Здоров’я та миру усім вам побажати.
Дарую
усмішки усім на добро,
Щоб
у вас лиш скрізь щастя було!
- Сьогодні у вашому житті, дорогі батьки,
незвичайний день – ваші діти вперше прийшли до школи. Тепер ми називатимемо їх школярами,
першокласниками. Тож перед нами, дорогі діти, стоїть непросте завдання , а
саме, стати ревними шукачами безцінних скарбів
- знань. Але, щоб усі труднощі зуміти подолати, ми маємо працювати
разом, бути дружніми та не боятися труднощів, тому що ми одна велика, шкільна
сім’я. І усе нам вдасться зробити. І,
щоб показати, наскільки ми згуртовані, ми зробимо невеличку ромашкову планету, де ромашки матимуть кожного ім’я.
Коли почуєте розповідь про себе,
підходите до планети і приклеюєте свої ромашки.
конспект уроку з природознаства на тему " що треба знати про природу. Жива і нежива природа" 1 клас
Тема. Що треба знати про природу. Жива і нежива
природа.
Мета: зацікавити учнів запитаннями, що
стосуються знайомих ї
предметів і явищ;
дати уявлення про тіла живої на неживої
природи; розвивати міркування та образне мислення;
виховувати почуття колективізму та любов до природи.
Обладнання: зображення, мікрофон, зелені і
коричневі кружечки.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Хід уроку
І. Організаційний класу до уроку.
1. Привітання.
- Сядьте, дітки, ви тихенько.
Та послухайте гарненько.
Про живе та неживе,
Що оточує мене.
- Сядьте, дітки, ви тихенько.
Та послухайте гарненько.
Про живе та неживе,
Що оточує мене.
2. Вправа
«Метеоролог».
- Дітки
існують такі люди, які спостерігають за погодою і прогнозують її. Такі люди
називаються метеорологами. Тепер разом повторимо. (метеоролог)
- І
зараз у вас є можливість побути метеорологом. Та для цього вам потрібно буде
уважно поглянути у вікно.
Конспект уроку з природознавства на тему " Для чого ми вивчаємо природознавство" 1 клас
Тема. Для чого ми вивчаємо природознавство
Мета: дати учням уявлення про
природознавство; учити розповідати, що вивчає природознавство, ставити питання
про природу; розвивати вміння працювати в парах і вести прості діалоги;
виховувати інтерес до вивчення природи.
Обладнання: шишки, яблука, жолуді, плакат
«Ромашка», плакат із поскладовою назвою предмета.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Хід уроку
I.
Організаційний класу до уроку.
-
Здрастуйте, юні любителі природи!
(Добрий день)
-
Я рада вас вітати на уроці, на якому ми дізнаємося багато цікавого і нового!
II. Повідомлення
теми і мети уроку
-
Ми починаємо вивчати новий навчальний предмет.. Давайте спробуємо разом
прочитати його назву по складах. (Діти читають з дошки: «При-ро-до-знав-ство».)
— Як ви вважаєте, що вивчає природознавство? (природу,
навколишній світ, космос)
-
Так, тому на наших уроках ви маєте бути уважними і винахідливими,
допитливими та працелюбними. Хто готовий почати працювати? Сядьте красиво.
Молодці!
Виховна година "Театр у нас в гостях" для 3 класу
Тема . Театр у
нас в гостях
Мета: закріпити знання
про значення слів: театр, актор, глядач, сцена і ввести їх у активний словник
учнів; формувати навички правильної поведінки у громадських місцях; виховувати
дисциплінованість, пунктуальність, толерантність; розвивати здібності дітей до
акторської діяльності, творче мислення, уяву.
Обладнання : ілюстрації, відеоролик « Різновиди театру», іграшки
Обладнання : ілюстрації, відеоролик « Різновиди театру», іграшки
Хід заняття
І. Організація
учнів до роботи на занятті.
На сьогоднішньому занятті пропоную
вирушити у цікаву мандрівку. На нас чекає багато цікавого. Тож сідайте тихенько і слухайте уважно.
ІІ.
Оголошення теми заняття.
- Оскільки сьогодні 27 березня – День
театру, то сьогодні ми з вами поговоримо про театр, про цей чарівний світ казки
та краси і правила поведінки в ньому,
ІІІ.
Основна частина.
1.
Розповідь з елементами бесіди.
- Що означає слово «театр» ?
( Музична заставка, зображення амфітеатру.
На віялі тези про театр.)
- У давні часи в Греції збиралися глядачі.
Сиділи вони на схилах пагорбів і дивилися виставу.
Підписатися на:
Дописи (Atom)